Závodní tenis – závěr sezóny

Ukončili jsme sezónu a letos se nám celkem dařilo. V kategorii dorostenci, jsme první a postupujeme! Naši nejmladší v kategorii „Babytenis“ se umístili na prvním, nejhůř druhem místě. K datu uzávěrky zatím neznáme všechny výsledky. Všichni hráči v této kategorii udělali velké pokroky a mě obrovskou radost.  Proto jsme chtěli připravit pro všechny slavnostní ukončení, které proběhlo v pátek 15.6 a vše, i díky mým pomocníkům, krásně vyšlo.

Akce se zúčastnili všichni závodní hráči od nejmladších 7-8 letých dětí z Babytenisu až po dorostence. Nejdříve proběhl tenisový turnaj babytenisu, s tím, že z našich dorostenců a starších žáků jsme udělali trenéry a každý hráč babytenisu měl tím pádem na kurtu svého trenéra (někteří i dva), který mu nejenom radil, ale i fandil. Bylo opravdu zábavné a jak hráči, tak trenéři to vzali zodpovědné. Tento turnaj vyhrál s přehledem Oliver Šindler pod vedením Vojty Šajera a Romana Přadky.

Další disciplína byla pro dorostence, starší žáky a hlavně rodiče. Udělal jsem turnaj čtyřher s tím, že rodiče, kteří chtěli hrát, byli přiřazení k dětem. K mému překvapení se sešlo 8 dvojic ve dvou skupinách. Nejúspěšnější dvojice byla nakonec Petr Holub mladší a Roman Přadka starší. Během celého odpoledne měli děti nachystané občerstvení. Velké poděkování patří panu R.Šajerovi, který se mnou celou akci plánoval a po celou dobu pomáhal a griloval.

Děti z Babytenisu dostali za své skvělé výkony vlastní diplomy a každý z hráčů pohár, dorostenci poukázky na hru lasergame a poukázky na pizzu. Zde patří velké poděkování Restauraci u Holubů, která je věnovala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *