Mistrovská utkání

Mistrovské utkání starší žáci 28.4.2018

Šumperk – TK Spartak Bílovec

Prohráli jsme 4:5 – těsně a je to velká škoda. Náš hráč Tomáš Rubáč bohužel dostal mononukleózu a celou sezónu nebude hrát. Věřím, že v plné sestavě bychom určitě vyhráli.

Výhry ve dvouhře připsal Witos, Orlita, Hrbáčová. Poslední jmenovaná otočila zápas ze stavu 0:6. Opravdu bych Katku chtěl hodně pochválit, protože podle věku je v kategorii mladší žačka a přesto, stíhá tempo i v kategorii starší žáci. Ve čtyřhře připsali bod hráči Witos + Formánek.

Mistrovské utkání dorost 6.5.2018

TK Spartak Bílovec – Zábřeh

První letošní souboj dorostu byl jedno velké překvapení. Minulý rok jsme proti tomuto soupeři prohráli s velkým rozdílem 1:8. Teď jsme opravdu nic nepodcenili a zvítězili 9:0. Naši hráči nedovolili soupeřům ani jeden bod. Výsledek je jednoznačný, ale musím uznat, že jsme měli v zápasech velké štěstí. Moc bych chtěl pochválit Danielu Paskerovou, která vyhrála svá první utkání ve dvouhře i čtyřhře.

Mistrovské utkání dospělí: 28.4.2018

TK Spartak Bílovec – SK Véska 

V sobotu 28.4 jsme hráli proti SK Véska, a vyhráli jsme 6:3. I když to vypadá na lehké vítězství, byl to tvrdý boj a rozhodoval každý zápas.

Výhry ve dvouhrách: Petr Segeťa po velké bitvě porazil Tomáše Zemana 4:6, 7:5, 6:4. Ondřej Padušák porazil Adama Křesinu 6:2, 6:2. Marta Junyková po velké bitvě a víc než po 3 hodinách na kurtě zvítězila ve třetí sadě 7:5. A Gábina Honová vyhrála 6:4,6:4. Ve čtyřhrách zvítězili kluci Krhut + Segeťa a děvčata Honová + Junyková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *