Zlaté časy první republiky

Ve spolupráci s městem, v rámci oslav 100. výročí vzniku Československé republiky, jsme zorganizovali společensko-sportovní akci pod názvem „Zlaté časy první republiky“. Akce se konala na tenisových kurtech v Bílovci dne 30.června 2018.

Dopoledne proběhl turnaj smíšených dvojic, tak jak to asi vypadalo v době první republiky. Dámy a pánové oblečení ve slušivých dobových kostýmech, hráli s dřevěnými raketami, sehnali jsme i bílé míčky.

Odpoledne přijela dvě krásna auta – veteráni. Samozřejmě je všichni obdivovali a někteří jsme se s nimi i vyfotili. Aby atmosféra byla ještě dokonalejší, přijeli přátelé ze skupiny „Šlapátko“ na báječných kolech opět oděni v krásných retro oblečcích. K tanci, poslechu a dobré náladě hrála skvělá swingová kapela –  Stanley’s Dixie Street Band. Vystoupila také taneční swingová dvojice, která nám ukázala a některé i naučila, jak se tančí swing.

Skvělé občerstvení zajistil sbor dobrovolných hasičů v čele s panem Milanem Kolenčíkem a cukrárna paní Kuboňové. Oběma moc děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *