Vánoční turnaje pro děti

Ve dnech 27.- 29.12.2023 jsme pořádali zimní oddílově turnaje pro děti ve třech kategoriích:

1) Babytenis (hráči, kteří v sezóně 2024 budou poprvé reprezentovat oddíl)

2) Babytenis + Mladší žáci

3) Mladší žáci + Starší žáci

• Kategorie Babytenis se zúčastnilo 7 hráčů a z toho 5 hrálo úplně poprvé nějaký zapas. Všechny děti to skvěle zvládly a nakonec kategorii ovládl Jonáš Lindovský, na druhem místě se umístil Bořivoj Dvořák a třetí pozici si vybojovala Ema Melecká .
  • Kategorii Babytenis + Mladší žáci ovládl Vítek Stoklasa, když ve finále porazil Matyáše Smejkala. Třetí příčku vybojovala Anička Pensimusová.
  • Kategorii Mladší žáci + Starší žáci ovládla Anežka Segeťova, která ve finále zvítězila nad Niki Komarovou. Třetí místo získal Jonáš Richter.

Pro všechny hráče byly samozřejmě připravené ceny a malé občerstvení během turnaje.