Ukončení sezony

Ukončení sezóny 2022

 

V sobotu 1.10.2022 jsme se rozloučili s naší tenisovou sezonou. Akce byla určena pro děti z našeho oddílu a jejich rodiče.

Pro nejmladší hráče jsme měli připravené různé tenisové hry, také skoky v pytlích, hody na terč a poprvé i skákací hrad. Nechybělo ani malování na obličej, takže nám po areálu běhaly různé veselé postavičky. 

Pro kategorii dětí do 9 let (BABYTENIS) jsme uspořádali tenisový turnaj, který ovládly jako každý rok velké emoce. Nakonec se radoval z 1.místa Filip Škandera, na 2.místě byla Anička Pensimusová a na třetím Maty Smejkal.

Pro starší děti a jejich rodiče jsme uspořádali turnaj čtyřher, kterého se zúčastnilo 13 dvojic. Na 3.místě se umístila dvojce Smejkal + Šindler, 2.místo obsadili Korbel + Badžgoň a celý turnaj ovládla dvojice ve složení Dosoudil + Stoklasová.

S realizací celé akce nám kromě Kamila Smejkala, člena výboru, pomáhali i rodiče naších mladých hráčů a pomocní tenisoví trenéři.

Vytvořili jsme pro všechny krásné tenisové odpoledne. Každý účastník, celkem nás bylo asi 60 sportovců, se mohl zdarma občerstvit. A bylo z čeho vybírat – párky v rohlíku, steaky, kotlíkový guláš a pro milovníky sladkého jsme měli koláčky a věnečky.  

Celá letošní sezona byla velice povedená, jak výsledky našich hráčů, tak našimi společnými zážitky. Nepochybně je to skvělým kolektivem, který dokázali naši hráči a jejich rodiče vytvořit.

Ondřej Padušák, trenér

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *