Tenisový příměstský tábor

Jako každý rok jsme pro naše tenisové hráče uspořádali v termínu 2. – 6.srpna příměstský tábor.  Zúčastnilo se ho 19 dětí ve věku od 5 do 15 let, které jsme rozdělili do skupin podle věku a herní výkonnosti a o rozvoj jejich tenisových dovedností se staralo 5 trenéru.

Na závěr jsme v pátek uspořádali tenisový turnaj ve dvou kategoriích. Kategorii mladších žáku vyhrál Jindřich Smažik, kdy ve finále porazil Jonáše Richtera ve vyrovnané bitvě na 3 sety. Kategorii starších vyhrál Oliver Šindler, který ve finále porazil Robina Šajer.

Úplně nakonec proběhlo zhodnocení celého týdne. Ceny dostali nejenom vítězové turnaje, ale také ti, kteří se nejvíce snažili, nebo udělali největší pokrok.

S celou akcí jsme velmi spokojeni a určitě to není poslední akce, kterou jsme letos pro naše hráče vymysleli.