Sezóna 2020

Letošní sezóna, kdy vše kolem nás bylo poznamenáno coronavirem, asi tenisu svědčila, aspoň tomu v Bílovci. Kurty byly skoro pořád plné, uskutečnilo se hodně turnajů a na každém byla bohatá účast. Všichni jsme asi chtěli bojovat proti nákaze pohybem na čerstvém vzduchu, zvyšovat svou fyzickou zdatnost, odolnost a imunitu 🙂

13.6. byl jarní oddílový turnaj v mixech, 20.6. turnaj žen ve čtyřhře, turnaj smíšených párů se měl uskutečnit 18.7., ale pro vytrvalý déšť musel být zrušen. Velký, náročný a přesto populární turnaj pro veřejnost ve víceboji (tenis, malý tenis, beach volejbal a nohejbal) proběhl 1.8. a 8.8. turnaj mužů ve čtyřhře a současně, aby ženy nemusely sedět doma a kurty byly plně využity, zorganizovala Jana Fusíková turnaj žen.

Vždy byly krásné výměny, super tenis a skvělá atmosféra na kurtech i na terase.

Poslední turnaj sezóny proběhne 3.10. a všichni doufáme, že nám bude přát počasí a v hojném se skvěle pobavíme při hře i posléze.

 

2 komentáře u „Sezóna 2020

 1. Petr Krsička

  Rád bych se naučil hrát tenis, můžete mi doporučit nějaký kurs nebo trenéra pro začátečníky?
  Děkuji,
  Krsička
  704922744

  1. Josef Stoklasa

   Dobrý den, doporučuji Vám se spojit s našim trenérem Ondrou Padušákem a dohodnout si nějakou úvodní lekci. Na základě toho se pak můžete rozhodnout zda chcete s tenisem v Bílovci pokračovat a stát se členem, či nikoli. Kontakt na Ondru najdete na našem webu v sekci Kontakty.

   S pozdravem,
   J.Stoklasa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *